29.1.13

Vajinal akıntısı için bitkisel tedavi

Vajinal akıntı nedir, vajinal akıntıya ne iyi gelir, vajinal akıntı nasıl geçer, bitkisel vajinal akıntı tedavisi, vajinal akıntı için bitkisel çözüm, vajinal akıntıya iyi gelen bitkiler nelerdir, vajinal akıntı için şifalı bitkiler, vajinal akıntı tedavisi. 

Hastalıklar ve rahatsızlıklar için doğal tedavi yöntemleri ve bitkisel çözümler vermeye devam ediyoruz. Sizde vajinal akıntı nasıl geçer ya da vajinal akıntıya ne iyi gelir diye artık düşünmenize gerek yok. Tamamen şifalı bitkilerle ve kürlerle bu sorununuzun tedavisine kesin çözüm sağlayabiliceksiniz. Ayrıca rahatsızlığınıza iyi gelen bitkileri öğrenerek daha sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulayabiliceksiniz. Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu kadınların kabusu vajinal akıntıya karşı soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye ediyor.

  Soğan suyu kürü şu şekilde hazırlanıyor.
 1 adet orta boy beyaz soğan 4 parçaya ayrılır.
 Önceden kaynatılan 2 su bardağı kadar suya atılır ve 5 dakika daha kısık ateşte kaynatılır.
 Kür içine başka herhangi birşey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 bardak içilir. Adet döneminde soğan kürünü uygulamak sakıncalı değildir. Ancak soğan suyu kürünün etkisini en iyi derecede görmek için tavsiye edilen uygun zaman dilimi adet bitiminden 7 gün sonra başlar.
Soğan suyu kürünü uygulandıktan sonra 2. adet döneminden 10 gün önce yeniden 5-7 gün kürü uygulayınız. Hamile kalma ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız soğan suyu küründen sonra kuru incir kürünü uygulayınız..


EmoticonEmoticon

İdeal Kilonuzu hesaplayın

Boyunuz : Cm
Kilonuz : Kg
Yaşınız :
Cinsiyetiniz :
Örgü :
İdeal Kilonuz : Kg
Fark : Kg